Kontakt

Vi har personal från Malmö i söder till Östersund i norr.
Vårt kontor i Bromma ligger i Ulvsunda industriområde bara ett stenkast från Bromma flygplats.
I Östersund finns vi mellan Jämtlands fjälltoppar, nära till centrum, skidstadion och E14.

Besöksadress Stockholm

Öppettider:
Mån-Fre 08:00-17:00
Övriga tider enl. ö.k.

Besöksadress:
Ranhammarsvägen 16-18, Lastkaj 5, Våning 1, Bromma

Postadress:
Ranhammarsvägen 16-18
168 67 BROMMA

Telefon växel:
0771-77 44 00

Besöksadress Östersund

Öppettider:
Mån-Fre 08:00-17:00
Övriga tider enl. ö.k.

Besöksadress:
Ställverksvägen 1, Lugnvik

Postadress:
Ställverksvägen 1
831 52 ÖSTERSUND

Telefon växel:
0771-77 44 00

Ekonomi

Fakturaadress:
Nightline AB
Ranhammarsvägen 16-18
168 67 BROMMA

E-postadress för fakturor:
infaktura@nightline.se

Telefon växel:
0771-77 44 00

Let´s talk!

Vill ni anlita oss eller har ni frågor om något? Tveka inte att kontakta oss så ser vi till att vi gör något riktigt bra för er!

Medarbetare Stockholm

Magnus Pettersson
Chief Technology Officer, CTO
Telefon:
070-591 53 58
E-post:
magnus@nightline.se
Grzegorz Balejko
Technician
Telefon:
076-426 50 45
E-post:
grzegorz@nightline.se
Katarina Wandel
Financial Officer
Telefon:
070-948 17 74
E-post:
kattis@nightline.se

Patrik Johansson
Technician
Telefon:
073-5465558
E-post:
patrik@nightline.se

Medarbetare Östersund

Johan Pettersson
Sales Manager
Telefon:
070-513 13 43
E-post:
johan@nightline.se
Fredrik Hellström
Senior Project Manager
Telefon:
070-665 89 88
E-post:
fredrik@nightline.se
Per Norrfors
Technician
Telefon:
070-591 32 23
E-post:
per@nightline.se
Pontus Johansson
Technician
Telefon:
073-183 89 86
E-post:
pontus@nightline.se
Thomas Mörk
Technician
Telefon:
073-552 20 42
E-post:
thomas@nightline.se

Medarbetare Malmö

Thomas Mörk
Technician
Telefon:
073-552 20 42
E-post:
thomas@nightline.se
Title Address Description
Bromma
Ranhammarsvägen 16, 168 67 Bromma, SverigeRanhammarsvägen 16-18
Östersund
Ställverksvägen 1, 831 52 Östersund, SverigeStällverksvägen 1
Malmö
Malmö, SverigeMalmö