Kontakt

Vi har personal från Malmö i söder till Östersund i norr.

Vårt kontor i Bromma ligger i Ulvsunda industriområde bara ett stenkast från Bromma flygplats.
I Östersund finns vi mellan Jämtlands fjälltoppar, nära till centrum, skidstadion och E14.

Besöksadress Stockholm

Öppettider:
Mån-Fre 08:00-17:00
Övriga tider enl. ö.k.

Besöksadress:
Ranhammarsvägen 16-18, Lastkaj 5, Våning 1, Bromma

Postadress:
Ranhammarsvägen 16-18
168 67 BROMMA

Telefon växel:
0771-77 44 00

Besöksadress Östersund

Öppettider:
Mån-Fre 08:00-17:00
Övriga tider enl. ö.k.

Besöksadress:
Ställverksvägen 1, Lugnvik

Postadress:
Ställverksvägen 1
831 52 ÖSTERSUND

Telefon växel:
0771-77 44 00

Ekonomi

Fakturaadress:
Nightline AB
Ranhammarsvägen 16-18
168 67 BROMMA

E-postadress för fakturor:
infaktura@nightline.se

Telefon växel:
0771-77 44 00

Let´s talk!

Vill ni anlita oss eller har ni frågor om något? Tveka inte att kontakta oss så ser vi till att vi gör något riktigt bra för er!

Medarbetare Stockholm

Magnus Pettersson
Chief Technology Officer, CTO
Telefon:
070-591 53 58
E-post:
magnus@nightline.se

Eryk Midyk
Technician
Telefon:
070-994 96 65
E-post:
eryk@nightline.se

Katarina Wandel
Financial Officer
Telefon:
070-948 17 74
E-post:
kattis@nightline.se

Grzegorz Balejko
Technician
Telefon:
076-426 50 45
E-post:
grzegorz@nightline.se

André Almqvist
Technician
Telefon:
072-222 02 31
E-post:
andre@nightline.se

Benjamin Lindmark
Technician
Telefon:
070-284 93 89
E-post:
benjamin@nightline.se

Medarbetare Östersund

Johan Pettersson
Sales Manager
Telefon:
070-513 13 43
E-post:
johan@nightline.se

Fredrik Hellström
Senior Project Manager
Telefon:
070-665 89 88
E-post:
fredrik@nightline.se

Per Norrfors
Technician
Telefon:
070-591 32 23
E-post:
per@nightline.se

Pontus Johansson
Technician
Telefon:
073-183 89 86
E-post:
pontus@nightline.se

Bromma

Ranhammarsvägen 16-18
Bromma
Ranhammarsvägen 16, 168 67 Bromma, Sverige
Ranhammarsvägen 16-18
Direction

Östersund

Ställverksvägen 1
Östersund
Ställverksvägen 1, 831 52 Östersund, Sverige
Ställverksvägen 1
Direction

Malmö

Malmö
Malmö
Malmö, Sverige
Malmö
Direction
dots3

Share This